Obrazy abstrakcja geometryczna

Zarówno wnętrza nowoczesne, jak i retro potrzebuj pazura – zapewniają go obrazy, które skupiają uwagę, intrygują. Doskonałym przykładem są tutaj abstrakcje geometryczne – z jednej strony proste, z drugiej hipnotyzujące, zapraszające do podziwiania i czerpania inspiracji.

„Abstrakcja geometryczna” – obrazy utrzymane w tym duchu mogą spełnić kilka niezwykłych ról w aranżacji wnętrz. Po pierwsze nadają im głębi – to szczególnie widoczne w obrazach 3D, z których poszczególne figury niemalże wychodzą do obserwatora zachęcając go do refleksji lub dotyku. Po drugie optycznie powiększają przestrzeń imitując kolejne warstwy, które chciałoby się odkrywać jedna po drugiej.

Abstrakcja geometryczna – obrazy, które dopasujesz do wielu wnętrz

Są takie wnętrza, które wręcz uwielbiają abstrakcję geometryczną – to przede wszystkim wnętrza loftowe, w których tego typu działo sztuki wybrzmiewa dość szeroko, staje się epicentrum aranżacji i niezwykle intryguje.

Kolejnym przykładem jest skandynawski minimalizm – choć na pierwszy rzut oka najlepiej pasować tu będą sielskie, choć chłodne klimaty, to właśnie abstrakcja geometryczna jest doskonałym pomysłem na przełamanie schematu, a tym samym na wprowadzenie do wnętrz sznytu i pazura.

Jest jeszcze jeden styl, w którym abstrakcji geometrycznej w postaci obrazów nie może zabraknąć – to retro, szczególnie to inspirowane latami 80, w których kolory i geometria przeplatały się niczym w miłosnym tango wprowadzając nietuzinkową i wyjątkową atmosferę.

Abstrakcja geometryczna do twojego domu

Jeśli kochasz sztukę, cenisz sobie obrazy ręcznie malowane i poszukujesz czegoś, co będzie cię inspirować – postaw na abstrakcję geometryczną, która doda twoim wnętrzom wyjątkowego charakteru. W otoczeniu sztuki nowoczesnej poczujesz się wyjątkowo, zaintrygowany i przede wszystkim gotowy do działania – czy potrzeba czegoś więcej?

Zapraszamy do naszej galerii – mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziesz tu coś dla siebie, co sprawi że zarówno twoje wnętrza, jak i ty poczujecie wyjątkową bliskość ze sztuką.

Menu