Obrazy do hotelu

Podróże służbowe, romantyczne wycieczki, czy rodzinne wakacje – to właśnie definiuje hotele. Przyjeżdżamy tu czasem odpocząć od codzienności, czasem załatwić biznesowe sprawy, jednak bez względu na okoliczności chcemy czuć się w tym miejscu, jak u siebie w domu! Nic nie zapewnia tego lepiej niż aranżacja poszczególnych pokoi, ale też i głównych korytarzy po których przechadzają się wszyscy goście.

W hotelach cenimy nie tylko wygodne łóżka czy dobre śniadanie, ale też i obrazy. Obrazy do hotelu powinny być stonowane, ale jednocześnie intrygujące – stwarzając tym samym poczucie domowej atmosfery, a jednocześnie dając nam przestrzeń do wyciszenia.

Idealne obrazy do hotelu – podnoszą standard i zapadają w pamięci

Dobrze urządzone pokoje hotelowe powinny być spójne – dzięki temu znacznie łatwiej wpisać się w konkretne gusta klientów. Chcąc podnieść standard poszczególnych pokoi warto postawić na unikalne dzieła sztuki, jak ręcznie malowane obrazy abstrakcyjne.

Stonowana i geometryczna abstrakcja sprawi, że nowoczesne pokoje zyskają sznytu, staną się eleganckie i zdecydowanie wniosą nieco ciepła, którego tak brakuje w odległych od domu miejscach. Warto też pamiętać, że obrazy do hotelu nadają mu spójności, a jednocześnie pozwalają urozmaicić poszczególne pomieszczenia nadając im indywidualnego sznytu.

Obrazy do hotelu – galeria sztuki, w której śpisz

Obrazy do hotelu nie są zarezerwowane tylko dla pokoi. Warto pomyśleć o ich zawieszeniu w głównym hallu, w korytarzach czy łazienkach. Dzięki takim zabiegom cały hotel stanie się miejscem intrygującym i eleganckim, swoistą galerią sztuki, w której każdy ceniący sobie piękno będzie chciał zamieszkać.

Duże abstrakcyjne obrazy do hotelu znakomicie komponują się z nowoczesnym wystrojem łazienek – szczególnie tych przestronnych. W połączeniu z marmurową posadzką czy granitowym blatem będą intrygować gości, jednocześnie zapraszając ich do spędzenia w hotelu kolejnej nocy.

Hotel jest miejscem, w którym chcemy odpocząć, a jednocześnie chcielibyśmy mieć chociaż namiastkę domowej atmosfery dzięki czemu będziemy mogli poczuć się w nim swobodnie. Obrazy do hotelu są znakomitym dodatkiem, który nie tylko podniesie standard miejsca, ale również pozwoli gościom poczuć ciepło domowego ogniska.

Menu